ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

דוחות פרסום בגוגל

הסבר קצר ראשוני עבור לקוחות חברת IndiviDual פרסום בגוגל על אופן קריאת דוח זה על פי עמודות.

דוחות פרסום בגוגל
IndiviDual >פרסום בגוגל>

דוחות פרסום בגוגל

1. עמודת "מסע פרסום" - מתארת את מסעות הפרסום השונים שאנחנו מריצים בAdwords עבורך. כל מסע פרסום מייצג נושא אחר.
2. עמודת "הופעות" - מייצגת את כמות ההופעות והחשיפה להן זכו המודעות שלך החודש. לכל מסע פרסום כמות שונה של חשיפות.
3. עמודת "קליקים" - כמה קליקים סה"כ השיג הקמפיין שלך החודש על פי מסעות פרסום.
4. עמודות "קליקים לא חוקיים" + "אחוז הקלקות לא חוקיים" - כידוע, גוגל עושים את כל המאמצים על מנת להילחם בהונאות קליקים ובמתחרים שלך. לגוגל יש מחלקה שלמה באירלנד שתפקידה להילחם בהונאות קליקים. כלומר, אם מתחרה שלך יקליק עליך כל יום בסופו של דבר הקליקים שלו לא יחושבו כלל ולא תצטרך לשלם על זה. כמובן שאם מתחרה הקליק עליך פעם אחת בלבד אבל לא חזר להקליק עליך, הקליק הבודד כן יחשב על ידי מערכת גוגל כקליק של לקוח פוטנציאלי. ניתן לראות בבירור את כמות הקליקים הלא חוקיים ואת אחוז ההקלקות היחסי (יחסית למספר ההופעות).
5. עמודת "אחוז הקלקות" - מהווה שקלול של (כמות קליקים \ מספר ההופעות) * 100 = אחוז הקלקות. או במילים אחרות, מהו האחוז היחסי בין מספר המקליקים לבין מספר ההופעות.
6. עמודת "עלות לקליק ממוצע" - כמה באופן ממוצע אנחנו משלמים לכל קליק עבור כל אחת ממילות המפתח שבמסע הפרסום הנבחר. זה מאוד אינדיבידואלי כיוון שבמסע פרסום אחד יכולה להיות קבוצת מודעות שבה עלות ממוצעת לקליק תהיה 10 שקלים וקבוצת מודעות אחרת שבה עלות ממוצעת לקליק תהיה 5 שקלים ובדו"ח עצמו זה נראה כ"עלות לקליק ממוצע" של 7.5 ש"ח.
7. עמודת "מיקום ממוצע" - מהו המיקום הממוצע של המודעות שלך. כמובן שאנחנו עושים את כל המאמצים להגיע את המקום הראשון בכל מילת מפתח שבקמפיין אך יש מצבים בהם אנחנו מעדיפים להוריד את העלות לכל קליק באופן אוטומטי (לדוגמא בשעה 2 בלילה או בסופי שבוע - כמובן כל קמפיין והתכונות שלו) ולכן השקלול מציג לנו את כל השעות באופן ממוצע.
8. עמודת "המרות (אחת לכל קליק)" - מייצגת את מספר הפניות דרך טופס צור קשר שבאתר שנשלחו דרך כל קמפיין. כמובן שמספר זה אינו מייצג את כמות הטלפונים שהתקבלו עקב פרסום הטלפון של העסק בקמפיין.
9. עמודת "שיעור המרות (אחת לכל קליק)" - נוסחא: (מספר המרות \ מספר קליקים) * 100 . במילים אחרות: מהו האחוז שבין הנכנסים לתוך האתר שלנו לבין מספר הפניות שהתקבלו עקב הכניסה.
10. עמודת "מחיר\המרה (אחת לכל קליק)" - מהו המחיר הממוצע עבור כל המרה בתוך קמפיין שלנו. על פי עמודה זו נוכל לדעת כמה עולה לנו כל פנייה על פי קמפיינים שונים שלנו וניתן לעשות את חישוב הכדאיות של הפרסום. כלומר, אם כל פנייה עולה לנו 50 שקל ומתוך 10 פניות אנחנו סוגרים עסקה של 5000 שקל אז סה"כ בכדי להרוויח 5000 שקל אנחנו צריכים לפרסום ב- 10*50 = 500 שקל בלבד כך שהחזר ההשקעה שלנו הוא 4500 שקל עבור 500 שקל.
 
  מידע נוסף בנושא דוחות בגוגל:
   - דוחות גוגל אדוורדס
   - דוחות עבור לקוחות
                   דוגמא דוח גוגל אדוורדס דוחות גוגל אדוורדס עבור לקוחות
השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן