ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

דף נחיתה כגורם משפיע על פרסום בגוגל

מאמר מקיף הבוחן את השפעותיו של דף נחיתה לקוי לעומת דף נחיתה איכותי בקמפיין פרסום בגוגל. המאמר מציג את היתרונות בבניית דפי נחיתה אצל מומחה בתחום.

הרחבה בנושא דפי נחיתה
פרסום בגוגל> דפי נחיתה >

דף נחיתה - הרחבה

לדף נחיתה יש חלק מאוד מרכזי בקמפיין פרסום בגוגל.
דף נחיתה הבנוי בצורה לא נכונה יכול לגרום להחזר על ההשקעה להיות נמוך או במקרים מסויימים להפסד כספי כתוצאה מהפרסום.
מערכת הפרסום של גוגל אדוורדס מודדת מספר פרמטרים כאשר עליה לחשב את דירוג המודעה, בין הפרמטרים המרכיבים את ציון איכות של מילות מפתח ומודעה קיים גם פרמטר עמוד נחיתה. דף נחיתה נמדד על פי הרלוונטיות שלו לעומת מילות המפתח ומודעות המובילות אליו. רובוט של גוגל קורא את הטקסט שמכיל העמוד וקובע האם הוא רלוונטי עבור מילות המפתח והמודעות של קבוצת המודעות המפנה אליו.
פרמטר נוסף שמודדת המערכת של גוגל הוא זמן הטעינה של דפי נחיתה. זמן טעינה נמוך יגרום לציון איכות נמוך. ציון איכות נמוך משפיע באופן ישיר על דירוג המודעה ובהתאמה על העלות לקליק שמערכת הפרסום בגוגל תחייב אותנו המפרסמים.
פרמטר נוסף למדידת רלוונטיות של דפי נחיתה בו משתמש המנגנון של גוגל הוא מדידת ה- Bounce Rate של העמוד. Bounce Rate זהו אחוז הנטישה של העמוד לאחר מספר שניות. ככל שפרמטר זה בעל אחוז נמוך יותר כך דף הנחיתה שאנחנו מריצים בקמפיין רלוונטי יותר. דף נחיתה בעל אחוז Bounce Rate גבוה מעיד על תוכן \ עיצוב לקוי של העמוד – כלומר, רוב הגולשים נוטשים מהר את האתר.
מכל האמור לעיל אנו מסיקים שלדף הנחיתה חלק גדול בקביעת העלות לכל קליק בפרט ותקציב הפרסום של הקמפיין בכלל.

מלבד השפעה ישירה על מערכת הפרסום בגוגל ועל התקציב החודשי שאנו מוציאים על הפרסום הממומן, לדף נחיתה יש חלק מרכזי בקביעת אחוזי המרה של האתר.
זה לא משנה מה אנחנו מנסה למכור בעמוד – בין אם מוצרים המפוזרים בעמוד ומחכים לרוכש או שירות שאנחנו מציעים וטופס צור קשר שממתין לשליחת הפרטים אלינו – כל דפי הנחיתה שניצור חייבים לעמוד בסטנדרטים ובכללי בסיסיים. ניתן לקרוא על טיפים לבניית דפי נחיתה במאמר דפי נחיתה שבאתר.
דף נחיתה ממיר יותר מעיד על אתר מרוויח יותר – ככל שאחוז ההמרה גבוה יותר כך האתר שלנו יהיה רווחי יותר לכן חשוב מאוד להשקיע בדפי נחיתה שלנו ואנו ממליצים לנסות מספר דפי נחיתה עבור כל קמפיין במטרה לבחון את דף הנחיתה הטוב ביותר עבורינו. ניתן להשתמש בכלי יעיל של גוגל בשם Google Website Optimizer – כלי זה מציע שירות בו ניתן להריץ מספר דפי נחיתה על קמפיין אחד. גוגל מוצא את דף הנחיתה הממיר ביותר על ידי דגימות סטטיסטיות מדוייקות ולאחר מכן מתאים אותו לקמפיין בהתאמה מלאה. דף נחיתה בעל הנתונים הטובים ביותר יוביל את הקמפיין – בדיוק כפי שהמודעה הטובה ביותר שניצור תוביל את הקמפיין שלנו לאחר ריכוז הסטטיסטיקה.
ניתן להכיל מספר דפי נחיתה שונים לחלוטין בקמפיין או להכיל דף נחיתה אחד בעל תכונות משתנות כמו תמונות המשתנות ממשתמש למשתמש, מיקומים של כפתורים ועוד.

ראוי לציין כי אחוזי המרה גבוהים יותר משמע קמפיין טוב יותר. במידה והתקנו את הכלי למדידת המרות של קמפיין ממומן גוגל ידע לזהות באופן אוטומטי את מילות המפתח הממירות ביותר בקמפיין. לאחר תקופה זמן ועמידה בתנאים של גוגל לגבי מספר המרות של אתר ניתן יהיה להפעיל את הכלי לאופטימיזציית ההמרות – כלי מעולה שבאמצעותו ניתן להגדיר את העלות לכל המרה מהאתר שלנו וגוגל יחייבו אותנו רק על פי ההמרות שבוצעו באתר, לא על קליקים ולא על הופעות. מערכת הפרסום בגוגל משתמשת בהיסטוריה של ההמרות דרך הקמפיין וממקמת מילות מפתח כך שיתקבלו המרות בצורה המקסימלית.

לדף הנחיתה יש השפעה ישירה על רווחיות הקמפיין שלנו. הן מבחינת חסכון בפרסום בגוגל והן מבחינת אחוזי המרות גבוהים יותר שניתן להשיג ולכן מומלץ לשכור את שירותיו של מומחה דפי נחיתה.
   מידע נוסף בנושא דפי נחיתה:
   - דפי נחיתה
השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר

לשיחת היכרות
  • שם
  • טלפון
  • דוא”ל


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן