ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

המלצות לקוחותינו

המלצה מאת אלי מולה, בעלים של חברת פרחי ליאת - חנות משלוחי פרחים האינטרנטית הגדולה במדינה.

פרסום בגוגל - המלצה מאת פרחי ליאת
פרסום בגוגל>המלצות>

המלצה פרחי ליאת

בשלהי שנת 2007 הגענו אל חברת IndiviDual פרסום בגוגל עם קמפיין פרסום בגוגל כושל שאותו ניהלנו בעצמנו – הקמפיין הניב תוצאות שלא לשביעות רצוננו.
הפסדנו סכומים נכבדים כיוון שהקמפיין לא החזיר את ההשקעה כל עוד ניהלנו אותו בעצמנו. לפני שהחלטנו לוותר על הפרסום בגוגל סופית, הגענו אל חברת IndiviDual לצ'אנס אחרון.

IndiviDual בנו עבורינו קמפיין פרסום בגוגל חדש לחלוטין. נדהמנו לגלות שבתקציב נמוך יותר ממה שהשקענו עד לאותה התקופה, המודעה שלנו הופיעה בדירוג גבוה יותר בגוגל בקמפיין שניהלו עבורינו IndiviDual !!!
את הסכום הנותר שחסכו עבורינו במסע הפרסום הממומן השקענו באפיקי פרסום נוספים באינטרנט בהמלצת IndiviDual שנתנו לנו חשיפה נוספת לחנות הפרחים האינטרנטית שלנו.

אנו מודים לחברת IndiviDual על בנייה וניהול מבריק של הקמפיין, הליווי הצמוד והשירות המדהים שקיבלנו לאורך כל הדרך. מלבד ניהול הקמפיין הממומן אנו מקבלים טיפים והמלצות לניהול נכון יותר של החנות הוירטואלית שלנו שמגדילה מעת לעת את אחוזי הסגירות כתוצאה משינויים שאנו עורכים.

בכבוד רב,
אלי מולה
פרחי ליאת, בעלים
www.1800Flowers.co.il


המלצה פרחי ליאת
השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר

לשיחת היכרות
  • שם
  • טלפון
  • דוא”ל


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן