ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

המלצות לקוחותינו

המלצה מאת רפאל אלמוג, שותף ומייסד במשרד עורכי דין אלמוג - שפירא על IndiviDual פרסום בגוגל. בבעלות המשרד אתר LawTip.co.il המהווה פורטל עורכי דין הגדול בישראל.

פרסום בגוגל - המלצה מאת משרד עורכי דין
פרסום בגוגל>המלצות>

המלצה אלמוג שפירא

עד שהכרנו את חברת IndiviDual פרסום בגוגל לא האמנו כל כך בקידום ממומן בגוגל.
היינו סקפטיים מאוד לגבי השאלה עד כמה באמת השקעה פרסומית מסוג כזה יכולה להניב תוצאות.
לאחר שהכרנו את עידן מבעלי חברת IndiviDual החשש שלנו התנפץ והבנו את הפוטנציאל העצום שיש בכלי הזה שנקרא גוגל, ועד כמה זה חשוב שיש לצידך את האנשים הנכונים, אשר קשובים לרצונותייך ולצרכיך העסקיים, וחשוב מכל עורכים לך קמפיין איכותי ודואגים למקם אותך במקומות הטובים ביותר בגוגל !
אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. אך, העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות IndiviDual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
בהזדמנות זו, אנו רוצים להודות לעידן על היושרה והמקצועיות, האדיבות והשירות המסור שאנו מקבלים 24 שעות ביממה, ועל בניית קמפיין פרסום מדהים.
לו רק ידענו שקידום אתרנו יהיה כה מהיר ומוצלח, היינו עושים זאת עוד קודם לכן.
אומרים שאנשים מצליחים מוכנים לעשות דברים שאנשים לא מצליחים אינם מוכנים לעשות. כנראה שבכל הנוגע אלינו לפחות עשיתם דברים שהמתחרים שלנו לא הצליחו לעשות, ועל כך אנו מודים לכם מקרב לב.

בכבוד רב ובברכת הצלחה,
רפאל אלמוג, עו"ד
אלמוג-שפירא, משרד עורכי דין

המלצה מאת רפאל אלמוג אתר LawTip
השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר

לשיחת היכרות
  • שם
  • טלפון
  • דוא”ל


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן