ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

כלים לפרסום בגוגל

סקירות ומאמרים נוספים באתר בנושא כלים שימושיים לפרסום בגוגל.

כלים לפרסום בגוגל
IndiviDual >פרסום בגוגל>

כלים לפרסום בגוגל

מספר כלים לפרסום בגוגל המומלצים על ידי מערכת IndiviDual פרסום בגוגל :

כלי אופטימיזציה של דפי נחיתה - Website Optimizer
סיקור כלי אופטימזיציה של דפי נחיתה מבית גוגל - Google Website Optimizer. גלה איך על ידי כלי זה ניתן להפיק יותר המרות מקמפיין מסע הפרסום.

כלי מילות המפתח
מאמר בנושא שימוש בכלי מילות המפתח של גוגל כחלק מהפרסום בגוגל אדוורדס. המאמר מרחיב בנושא אפשרויות ההגדרה של הכלי, אפשרויות תצוגה, ייתרונות מרכזיים ועוד.

כלי מילות המפתח החדש
סיקור מלא של כלי מילות המפתח החדש – הטכנולוגיה החדשה לחיפוש מילות מפתח לפרסום בגוגל אדוודרס. הסבר מפורט על אפשרויות תצוגה חדשות בכלי, אפשרויות חיפוש לפי מילות מפתח, אפשרויות התאמה מתקדמות, פיצ'רים חדשים, טיפים והמלצות.

כלי הערכת תנועה
כלי הערכת התנועה זהו כלי המוכר פחות עבור מפרסמי גוגל אדוורדס הלא וותיקים ושווה להכיר ולהשתמש בחוכמה בכלי זה. מאמר זה מסקר את הכלי ומפרט כיצד להשתמש בכלי בצורה האפקטיבית ביותר עבור הפרסום שלנו ומהם השדות המרכזיים להגדרה בכלי.

כלי תצוגה מקדימה
סיקור של אחד מהכלים המרכזיים והחשובים ביותר לפרסום בגוגל אדוורדס שכל מפרסם חייב להכיר. מאמר זה מלמד כיצד ניתן לאבחן מיקומים בצורה המדוייקת ביותר על ידי הכלי לתצוגה מקדימה.

כלי מעקב המרות
כלי מעקב המרות - מאמר זה מסביר כיצד ניתן לקבל סטטיסטיקת המרות של קמפיין פרסום בגוגל, כיצד מודדים החזר השקעה ROI בעזרת מעקב המרות, טיפים והמלצות לניהול נכון של קמפיין על ידי שימוש במעקב המרות. בנוסף, בסיום המאמר סרטון קצר המדגים כיצד להתקין מערב המרות של גוגל אדוורדס על האתר.

כלי המיקום
כלי המיקום של גוגל - כלי בעזרתו ניתן למצוא אתרים נוספים בקטגוריות שלנו המכילים פרסומות אדסנס - רשת התוכן של גוגל ובהם נוכל לפרסם את המודעות שלנו. מאמר מפורט זה מסביר כיצד להשתמש בכלי המיקום בדרך הטובה ביותר ומרחיב בנושא על ידי דוגמאות נוספות.

כלי אופטימיזציית ההמרות
כלי אופטימיזציית ההמרות - זהו כלי שימושי במיוחד עבור מפרסמים וותיקים המודדים בעזרת קמפיין האדוורדס שלהם את מספר ההמרות המתקבלות כתוצאה מהפרסום. המאמר סוקר את הכלי ומפרט על התכונות שלו לרבות הנתונים עליו הכלי מסתמך בעת חישוב הצעות המחיר ודרישות מינימליות להפעלה נכונה של הכלי לאופטימיזציית ההמרות.

כלי אבחון מודעות
כלי אבחון מודעות - בעזרת כלי זה ניתן לאבחן האם המודעות שלנו מופיעות עבור שאילתת חיפוש ספציפית בגוגל. במידה ומילות מפתח אינן מוצגות הכלי מספק תשובה מדוע.

השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר

לשיחת היכרות
  • שם
  • טלפון
  • דוא”ל


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן