ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

כלי הערכת תנועה

כלי הערכת תנועה זהו כלי מבית גוגל אדוורדס המאפשר למפרסמים להציג מידע סטטיסטי אודות מילות מפתח שונות לפני הוספתן לקמפיין מסע הפרסום. הפרמטרים המרכזיים שאפשר להציג על ידי הכלי הם עלות מקסימלית לקליק עבור התקציב היומי שלנו או עבור תקציב אוטומטי המוגדר על ידי מנוע גוגל , תקציב יומי מומלץ , מספר קליקים מוערכים ליום.
מאמר מפורט בנושא כלי הערכת תנועה.

כלי הערכת תנועה
כלי הערכת תנועה מבית גוגל אדוורדס , זהו כלי המציג לנו מדדים לגבי מילות מפתח לפרסום בקמפיין הממומן של גוגל מבלי הצורך להוסיף מילות מפתח אלו באופן ישיר לחשבון.
כלי זה מעריך על פי מרכזי המידע של גוגל את העלות לקליק הממוצעת שנדרש להגדיר לכל מילת מפתח, כמות החיפושים וההופעות של כל מילת מפתח ובנוסף מעריך עבורינו על פי התקציב היומי שלנו את כמות הקליקים שנקבל והעלות היומית.
ניתן להגיע אל כלי הערכת התנועה בכתובת:
https://adwords.google.co.il/select/TrafficEstimatorSandbox

בעת שימוש בכלי זה, נגדיר 4 שדות מרכזיים:
1. מילות מפתח לבדיקה – בשדה זה נרשום את כל מילות המפתח שנרצה להוסיף לקמפיין שלנו. כאן המקום להשתמש במשמעויות שונות לכל מילת מפתח לרבות משמעות רחבה , "משמעות לביטוי" , [משמעות מדוייקת] .

2. שדה בחירת מטבע ועלות מקסימלית לקליק – בשדה זה נבחר את המטבע בו אנחנו משתמשים בקמפיין שלנו, לרוב שקל ישראלי או דולר אמריקאי. בנוסף, נגדיר את העלות המקסימלית לקליק שאנחנו מעוניינים לשלם עבור כל כניסה שנקבל לאתר שלנו ממילות המפתח שהגדרנו בשדה הראשון. במידה ונשאיר את השדה ריק גוגל יעריכו עבורינו בשלב הבא את העלות המקסימלית המומלצת לכל קליק.

3. בחירת תקציב יומי – בשדה זה נזין את התקציב היומי שאנחנו מעוניינים להשקיע עבור כניסות ממילות המפתח שהזנו בשדה הראשון. במידה ונשאיר ריק , המנוע של גוגל יעריך עבורינו את התקציב היומי המקסימלי שבו נוכל לקבל את כל הקליקים הזמינים המוערכים.

4. מיקוד על פי שפה וארץ \ איזור – בשדה זה נבחר את השפה או השפות בהן נרצה להופיע בסעיף A. בסעיף B השני נבחר את המיקוד האיזורי בו נרצה שהמודעה שלנו תופיע. יש לנו שלוש אופציות: א. להופיע בארץ או ארצות ספציפיות שנבחר על פי רשימה. ב. נבחר איזור או איזורים מתוך ארץ ספציפית שנבחר מתוך רשימה (לדוגמא איזור המרכז בישראל). ג. נבחר להופיע במיקום על פי כתובת או קורדינטות מסויימות שאנחנו מעוניינים על פי המפה של גוגל Maps .

לאחר שנסיים למלא את השדות הנ"ל בעמוד כלי הערכת תנועה, נמשיך לשלב הבא בו גוגל יציג לנו את הערכת התנועה לגבי מילות המפתח שבחרנו לבדוק לרבות הערכת העלות הממוצעת לכל קליק , הערכת מיקום המודעה שלנו על פי התקציבים שהזנו , הערכת כמות הקליקים שאנחנו צפויים לקבל , הערכת העלות היומית של מסע הפרסום שלנו על פי מילות המפתח שבחרנו. בנוסף, ניתן להזין עלות מקסימלית לקליק + תקציב יומי בשני שדות הממוקמים בראש הדף ולחשב מחדש את הנתונים.
במידה ולא בחרנו בשלב הראשון תקציב יומי ועלות מקסימלית לקליק, גוגל יציגו בשלב השני את העלות הממוצעת המוערכת לכל קליק (בממוצע לכל מילות המפתח) , את התקציב היומי המומלץ ובנוסף הערכה לגבי כמות הקליקים הכוללת לכל מילות המפתח שהזנו בשלב א.
גוגל נותנת לנו את האפשרות להוריד את הנתונים למחשב על גבי קובץ csv (קובץ אקסל).


כלי הערכת תנועה גוגל אדוורדס
השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר

לשיחת היכרות
  • שם
  • טלפון
  • דוא”ל


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן