ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

כלי תצוגה מקדימה

מאמר בנושא הכלי לתצוגה מקדימה של מודעות מבית גוגל. שימושי הכלי ויתרונותיו החשובים במאמר מסקר זה.

כלי תצוגה מקדימה
פרסום בגוגל> כלים לפרסום בגוגל>

כלי תצוגה מקדימה של מודעה

כלי תצוגה מקדימה של מודעה בגוגל זהו כלי מאוד שימושי המשמש מפרסמי גוגל אדוורדס בו נוכל לבדוק תוצאות ממומנות בזמן אמת על פי המנוע של גוגל
מבלי להיות מושפע מהיסטוריית החיפושים שלנו.

את הכלי ניתן למצוא בכתובת:
https://adwords.google.co.il/select/AdTargetingPreviewTool .

2 יתרונות של הכלי לתצוגה מקדימה לעומת חיפוש המונח בגוגל:

א. כלי זה אינו מושפע מהסטוריית החיפושים שלנו – לא מקבצי Cookies המוטמעים במחשב שלנו ולא מה USER שלנו בגוגל. הוא מציג תוצאות על פי דירוג המודעות. מודעה שקיבלה את הדירוג הכי גבוה תהיה ראשונה, השנייה אחריה וכן הלאה. הכלי לא דינאמי כמו המודעות החיפוש הרגיל בגוגל אלא מציג את המיקומים המדוייקים של המודעות שלנו. כיוון שאין זה מנוע חיפוש למודעות אלא כלי שימושי מבית גוגל, לא ניתן ללחוץ על הקישורים בעמוד.

ב. ייתרון מאוד חשוב למפרסמים בכמה מדינות הוא הייכולת לראות כיצד המודעות שלנו מוצגות במדינה אחרת בעולם. במידה ואנחנו גרים בישראל ופרסמנו מודעה באנגליה, גוגל יזהה את כתובת ה- IP שלנו ככתובת ישראלית וככל הנראה לא יציג את המודעה שאנחנו מפרסמים אך ורק באנגליה בפנינו. פעם היה נהוג לדמות כניסה ממחשב אנגלי תוך שימוש בשרתי Proxy מהם מתחברים ומדמים כניסת USER מאנגליה למערכת. היום גוגל נותן לנו את הלגיטימזציה לבדוק מודעות על פי ארצות, איזורים בתוך ארצות, שפת תצוגה או אפילו קואורדינטות שנבחר לבדוק בהם במידה והפרסום שלנו הוא על פי קואורדינטות.

לסיכום, כלי תצוגה מקדימה של מודעה בגוגל זהו כלי מאוד שימושי לכל מי שמפרסם בגוגל אדוורדס ומעוניין לבדוק היכן המודעה שלו מופיעה מבלי שהמערכת תתייחס לנתונים הגלישה ההסטוריים שלו, לשפת התצוגה שלו או למיקום שלו בעולם.
כלי תצוגה מקדימה של גוגל אדוורדס
השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן