ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

לא רואים מודעות

תופעה מוכרת בקרב מפרסמי גוגל אדוורדס היא חוסר היכולת לבחון את מיקומי המודעות האמיתיים בתוצאות החיפוש שבמחשב האישי עקב כמה סיבות מרכזיות עליהן נדון במאמר זה ובנוסף ינתנו הסברים כיצד להתגבר על התופעה ולראות את המיקומים האמיתיים של המודעות שלנו.

למה אנחנו לא רואים את המודעות שלנו
פרסום בגוגל> מאמרים>

לא רואים מודעות

מפרסמים בתוכנית הממומנים של גוגל אדוורדס פונים אלי מידי פעם עם אותה השאלה בדיוק והיא "למה אנחנו לא רואים את עצמנו בעמוד הראשי של גוגל בקטגוריית הפרסום הממומן למרות שאנחנו בתקציב גבוהה ועלות לקליק המספיקה לעמוד הראשון". חלק מהמפרסמים אף טוענים שהם רואים את המודעות שלהם לסירוגין – פעם מופיעים ופעם לא. אחרי מספר פעמים שהם מחפשים את המונח המודעה שלהם נעלמת ועולות מודעות חדשות.
פרסום בגוגל אדוורדס ידוע בדינאמיות רבה. הרי ידוע לנו שהמיקומים נקבעים על סמך ציון איכות של מילות המפתח שלנו ועל סמך עלות לקליק. גוגל הכניסה פרמטר נוסף על מנת להגדיל את ההכנסות מפרסום ממומן בתוצאות החיפוש – פרמטר הצגת תוצאות חיפוש על פי משתמשים.
ישנם מאות מיליוני גולשים הרשומים לאחד או יותר משירותי גוגל כמו דוא"ל GMAIL או DOCS. גוגל מזהה את המשתמש הרשום למערכת ומציגה לו תוצאות בהתאם להיסטוריית החיפושים שלו. כיוון שלרוב יש יותר מפרסמים בקטגוריות מכמות המודעות שאפשר להציג בעמוד החיפוש הראשון, גוגל עושה למשתמש רוטציה בין המודעות. לדוגמא, במידה וחיפשנו מונח כלשהו בגוגל נבחין בתוצאות הממומנות בפעם הראשונה. לאחר שנלחץ פעם נוספת על כפתור החיפוש התוצאות הממומנות ישתנו וכך זה ממשיך – בכל פעם שנחפש יוצגו לנו תוצאות במיקומים שונים. לעיתים המערכת של גוגל תסיר את המודעות שהופיעו בעיננו מספר פעמים ולא לחצנו עליהם כדי לשמור על רלוונטיות בעיננו. ככל הנראה, אם לא לחצנו על המודעות הממומנות אזי הן לא מספיק רלוונטיות עבורינו והמערכת בוחרת להציג לנו מודעות שונות מהמודעות שאנחנו כבר רגילים לראות. מלבד זיהוי המשתמש על ידי רישום לחשבון גוגל קיים זיהוי על ידי שתילת קבצי Cookies במחשב האישי שלנו. קבצי Cookies אלו הם קבצים זמניים הנשתלים בתוך תקייה אצלנו במחשב והם בדרך כלל משמשים לשמירת הסטוריית הגלישה שלנו, שמירת סיסמאות וכו'. גוגל מנצל את הקבצים האלה על מנת לרשום לעצמו אילו מונחים חיפשנו בעבר ועל אילו מודעות לא לחצנו בפעם הקודמת שחיפשנו. במידה ונחזור לחפש את אותו המונח גוגל ככל הנראה יבחר להציג לנו חלק מהמודעות הישנות שזוכות לציוני איכות ורלוונטיות גבוהים במנוע שלו ובנוסף יציג לנו מודעות חדשות לחלוטין על מנת להגדיל את הסיכוי שנלחץ על אחת מהמודעות שאנחנו נתקלים בהן בפעם הראשונה.

על מנת למנוע תופעה זו עומדים בפנינו 2 אופציות:
1. מחיקת קבצי קוקיס – לחץ על הקישור למעבר לעמוד הדרכה בנושא.
2. כלי תצוגה מקדימה – כלי פשוט ונוח מבין גוגל , לחץ על הקישור למעבר לעמוד הדרכה בנושא.
למה לא רואים מודעות גוגל אדוורדס
השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן