ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

מאמרים

מאמרים נוספים בנושא פרסום בגוגל אדוורדס. מושגים מהתחום ודוגמאות נוספות.

פרסום בגוגל - מאמרים
מאמרים ותשובות לשאלות נפוצות מאת מערכת IndiviDual פרסום בגוגל:

Google Certified Partner - מקצועני פרסום בגוגל
הסבר קצר על תוכנית ההסמכה של גוגל עבור חברות מוסמכות כמו חברת IndiviDual פרסום בגוגל המעסיקה מקצועני פרסום - Google Certified Partner. מהם התנאים והדרישות לקבלת הסמכת שותף מוסמך מגוגל - במאמר זה.

עורך גוגל אדיטור - Google Editor
מאמר מפורט בנושא עריכת קמפיינים על ידי עורך גוגל אדיטור של גוגל. מהם יתרונות השימוש במערכת Google Editor ודרכי עבודה מומלצות במאמר זה.

המרת טקסט עברית
מאמר קצר וקולע בנושא המרת טקסט עברית לגבריש עבור הפניית מודעות במערכת הקישורים הממומנים של גוגל אדוורדס.

עיצוב לוגו
מאמר מצוין המדריך בעלי עסקים כיצד לעצב לוגו איכותי ויוקרתי שיציג את העסק שלהם בצורה הטובה ביותר. המאמר מציין שלבים בעיצוב ומציג טכנולוגיות שונות בהן ניתן לערוך לוגו חדש.

זנב ארוך
מילות מפתח זנב ארוך - מאמר מקצועי בנושא מילות מפתח המכילות צירוף של מספר מילים לפרסום בקמפיין גוגל אדוורדס. המאמר מלמד איך ניתן למצוא את הזנב הארוך שיביא לכניסת לקוחות פוטנציאליים לאתרנו ואיך להשתמש בהן בחוכמה בקמפיין מסע פרסום בגוגל.

קידום אתרים בגוגל
קידום אתרים בגוגל - מאמר מקצועי מפורט בנושא קידום אתרים אורגני בגוגל. למי משתלם לעשות קידום אתרים אורגני בגוגל? מהן הפעולות לקידום אתר למקומות הראשונים בגוגל? מהם השינויים התקופתיים באלגוריתם של גוגל? מה כדאי לבדוק לפני ששוכרים את עבודתה של חברת קידום אתרים? כל התשובות במאמר זה.

קידום אתרים אורגני לעומת פרסום בגוגל
השוואה מקצועית בין קידום אתרים אורגני בגוגל לבין פרסום בגוגל אדוורדס - קמפיין PPC. המאמר נכתב מתוך ניסיון עבר עשיר וחושף את הייתרונות והחסרונות של כל שיטת פרסום.

פרסום בגוגל - שמות של מתחרים
מאמר מקצועי בנושא פרסום תחת מילות מפתח שהן שמות של מתחרים. המאמר מסביר לנו מה אסור לפרסם בגוגל אדוורדס ואיך שומרים על אתיקה מקצועית כאשר מפרסמים בשמות של מתחרים.

Sitelinks של מודעות
מאמר מפורט בנושא Sitelinks של מודעות - תכונה חדשה הנחשפה לאחרונה על ידי גוגל אדוורדס. המאמר מנחה כיצד להפעיל תכונה זו בקמפיין ונותן טיפים לשימוש נכון.

דוגמאות לפרסום ברשת התוכן
מאמר הנכתב כהמשך ישיר למאמר פרסום ברשת התוכן ומציג דוגמאות לפרסום ברשת התוכן למטרות שיווק או פרסום ישיר. המאמר מכיל דוגמאות המלוות בתמונות להמחשה.

שותפי חיפוש של גוגל
רשת שותפי החיפוש של גוגל - מאמר המסקר את רשת שותפי החיפוש הגדולה בעולם. שותף חיפוש הוא אתר המכיל את סרגל החיפוש של גוגל, המאמר מלמד כיצד לפרסם אצל שותפי חיפוש בצורה הטובה ביותר.

זמן טעינה של אתר
מאמר מפורט בנושא זמני טעינה של אתרים \ דפי נחיתה והשפעתם על מנוע החיפוש של גוגל מבחינת פרסום בגוגל וקידום אתרים אורגני. המאמר מכיל דרכים לשיפור זמן טעינה של אתר על פי ידע שנצבר עם השנים על ידי צוות אינדיבידואל פרסום בגוגל. בסוף המאמר מצורף כלי שימושי לבדיקה והשוואה של זמני טעינה בין אתרים שונים.

בדיקת אתרים המאוחסנים על השרת שלנו
כיצד אנחנו בודקים מהם האתרים הנוספים המאוחסנים יחד איתנו באחסון השיתופי שלנו. כותב המאמר מציג כלי לבדיקת האתרים הנמצאים תחת אותה כתובת IP (אותו השרת). מה צריך לבדוק כאשר שוכרים חבילת אחסון אתרים - כל התשובות במאמר זה.

כלי מילות המפתח החדש
סקירה ראשונה של כלי מילות המפתח החדש של מערכת הפרסום גוגל אדוורדס. השוואה בין הכלי הישן לחדש, ייתרונותיו של הכלי החדש, טיפים לשימוש נכון ועוד.

כתובות C Class
מאמר הרחבה בנושא קידום אתרים בגוגל - מדוע כתובות C Class הן פרמטר חשוב כל כך לקידום אתר בצורה האפקטיבית ביותר. דוגמאות וטיפים לקידום נכון במאמר זה.

חברות אחסון אתרים
ביצענו השוואה על פי ניסיוננו הרב בין חברות אחסון אתרים שונות שאנחנו משתמשים בשרתיהם ובשירותיהם. השוואה בעלת ערך מוסף למעוניינים לשכור חבילת אחסון אתרים \ שרתים.

קליקים לא חוקיים
מאמר שעוסק בהונאות קליקים לא חוקיים של בעלי עסקים. מה זה קליקים לא חוקיים, איך מאתרים אותם? איך גוגל מטפלים בזה? כל התשובות לשאלות אלו כולל סרטון וידאו מסקרן בנושא במאמר זה.

ניהול קמפיינים
מאמר בנושא ניהול קמפיינים במערכת הפרסום של גוגל אדוורדס בהקשר של למה חשוב לשכור חברת פרסום בגוגל לטיפול בקמפיין ממומן. מהו הערך המוסף של חברת פרסום בגוגל לעומת טיפול עצמי בקמפיין.

אחוז הקלקות
מאמר מקיף בנושא אחוז הקלקות הסוקר את הפרמטר - מהו אחוז הקלקה טוב? איך לשפר אחוז הקלקות של מילות מפתח שונות במסעות הפרסום שלנו? הכל במאמר על אחוז הקלקות.

ציון איכות
מאמר בנושא ציון איכות במערכת פרסום בגוגל אדוורדס. כל מה שצריך לדעת על ציון איכות של מילות מפתח: למה ציון איכות הוא פרמטר מרכזי בפרסום בגוגל? מהם הגורמים המרכזיים המשפיעים ישירות על ציון איכות? מהן הדרכים לשיפור ציון איכות של מילת מפתח במסע הפרסום שלנו. התשובות לשאלות אלו במאמר ציון איכות.

הונאות באינטרנט - פישינג
הונאות באינטרנט או במילה הלקוחה מתוך השפה המקצועית "פישינג" הפכו להיות שכיחות לאחרונה. מאמר זה מסקר את סוגי הונאות אינטרנט קיימות המוכרות לצוות IndiviDual פרסום בגוגל. איך לזהות פישינג ואיך להימנע מפישינג לחשבונות גוגל אדוורדס - כל התשובות במאמר זה.

יחסי המרה
מאמר מקיף בנושא יחסי המרה של אתרים באינטרנט - לשם מה לנו למדוד יחסי המרה, דרכי מדידת יחסי המרה אינטרנטים וחוץ אינטרנטיים, שיפור יחסי המרה של אתרים ודפי נחיתה, יחסי המרה ממוצעים לאתרי אינטרנט - כל זאת ועוד במאמר בנושא יחסי המרה.

למה אנחנו לא רואים את המודעות שלנו
שאלה שכיחה החוזרת על עצמה על ידי מפרסמים בגוגל אדוורדס הפונים אל מערכת IndiviDual פרסום בגוגל - מדוע יש שלבים בהם איננו מסוגלים למצוא את המודעות הממומנות שלנו בגוגל. צוות IndiviDual פרסום בגוגל מגלה את התשובה ונותן טיפים כיצד לטפל בנושא.

דוחות גוגל אדוורדס
מאמר מקיף בנושא דוחות שונים במערכת הפרסום של גוגל אדוורדס. 11 דוחות שונים בתכליתם המאפשרים לקבל סטטיסטיקה מדוייקת אודות הפרסום בקישורים הממומנים של גוגל אדוורדס ולהבין טוב יותר את הקמפיין.

פרסום ברשת התוכן
מאמר מסקרן בנושא פרסום ברשת התוכן של גוגל המציג דוגמאות לפרסום נכון של אתרים ברשת התוכן, דרכי פרסום והגעה לאתרים, עצות וטיפים.

מחיקת קבצי קוקיס
מדריך למחיקת קבצי קוקיס בדפדפן.


כלים לפרסום בגוגל - כלים שימושיים עבור פרסום בגוגל אדוורדס:

כלי מילות המפתח
מאמר מקיף בנושא כלי מילות המפתח של גוגל - הרחבות והסברים מדוייקים על אופי הכלי ושימוש נכון בו.

כלי הערכת תנועה
כלי הערכת התנועה - הצגת יתרונות כלי זה ושימוש נכון בשדות ובאפשרויות שבו.

כלי תצוגה מקדימה
כלי תצוגה מקדימה של מודעות גוגל אדוורדס - מפרסמים בחו"ל? זה בדיוק הכלי עבורכם! מאמר מקיף בנושא.

כלי מעקב המרות
כלי מעקב המרות - מאמר המפרט כיצד ניתן לעקוב אחרי ההמרות שלנו בצורה הטובה ביותר על ידי כלי מעקב ההמרות של מערכת הפרסום בגוגל אדוורדס.

כלי המיקום
כלי המיקום - מאמר מקיף בנושא כלי המיקום המציג לנו את אפשרויות הפרסום באתרים המשתפים פעולה עם רשת התוכן של גוגל.

כלי אופטימיזציית ההמרות
כלי אופטימיזציית ההמרות - בואו לגלות את אחד הכלים החשובים של גוגל. בעזרת כלי זה ניתן להגביר את ההחזר עבור ההשקעה של הקמפיין בעשרות אחוזים.

כלי אבחון מודעות
כלי אבחון מודעות - מספק לנו את האפשרות לבדוק האם המודעות שלנו מופיעות תחת חיפוש שאילתות ספציפיות במחשב או בטלפון סלולארי.

כלי אופטימיזציה של דפי נחיתה - Google Website Optimizer
כלי אופטימזיציה של דפי נחיתה - על ידי כלי זה ניתן להגביר משמעותית את כמות ההמרות מתוך הקמפיין שלנו מבלי לשנות את הקמפיין כלל אלא ניסויים בדפי נחיתה בלבד. Google Website Optimizer מיועד עבור קמפיינרים מתקדמים המעוניינים למקסם רווחים של מסע פרסום בגוגל.
השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר

לשיחת היכרות
  • שם
  • טלפון
  • דוא”ל


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן