ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

Google Editor

מאמר מפורט בנושא עורך מסעות הפרסום בגוגל - גוגל אדיטור. מהיכן ניתן להוריד את תוכנת העריכה Google Editor, מהם הייתרונות של שימוש ועריכת קמפיינים דרך תוכנה זו.

פרסום בגוגל - Google Editor
פרסום בגוגל> מאמרים>

עורך גוגל אדיטור

הקדמה
Google Editor זאת תוכנת עריכת קמפיינים מבית היוצר Google הניתנת להורדה חינם בגרסא עברית בכתובת הבאה:
http://www.google.com/intl/iw/adwordseditor/
תוכנת עריכה זו מיועדת עבור מפרסמים מתקדמים המנהלים מסע פרסום בגוגל ומעוניינים לבצע שינויים רבים בקמפיין בדרך המהירה ביותר. על ידי התוכנה ניתן לבצע את כל הפעולות הקיימות בממשק גוגל אדוורדס הרגיל דרך המחשב האישי שלנו ולבסוף לטעון את הכל בצורה מרוכזת לקמפיין.

יתרונות השימוש בעורך גוגל אדיטור
הייתרון בבניית קמפיינים ועריכתם דרך גוגל אדיטור הוא עצום לעומת עריכה בממשק האינטרנטי הרגיל.
חלק מהייתרונות המרכזיים שבעריכה דרך עורך גוגל:

- אנחנו חוסכים המון זמן מיותר להמתנה - בעריכת קמפיין על המחשב שלנו אין זמן המתנה לטעינת נתונים באתר, הכל נעשה במיידיות במחשב ואנחנו לא צריכים להמתין עד שאתר גוגל אדוורדס יטען את העמוד שאנחנו מעוניינים לגשת אליו בעריכת קמפיין. לבסוף, לאחר שסיימנו לערוך את כל השינויים שאנחנו מעוניינים נלחץ על "פרסם את מסעות הפרסום שנבחרו" והמערכת תעלה את כל השינויים שערכנו בזריזות מופתית את מסדי הנתונים של גוגל.

- הוספה \ עריכה \ עדכון מרובים – ניתן להוסיף לערוך ולמחוק מסעות פרסום, קבוצות מודעות, מילות מפתח ומודעות עבור מספר קמפיינים או קבוצות מודעות במקביל. ניתן להוסיף מספר רב של מודעות לכמה קבוצות מודעות שחולקות את אותן המודעות בלחיצת כפתור ולערוך את כולן במקביל בקלי קלות. בדרך זו נחסוך שעות בבניית הקמפיין שלנו.
דוגמא נוספת מעולה לשימוש נכון – יש לנו קמפיין חדש המכיל 40 קבוצות מודעות שונות. לכל קמפיין 4 וורסיות של מודעות כאשר 30 קבוצות מודעה חולקות את אותה המודעה בשינוי הכותרת בלבד לכל עבור כל מודעה ו- 10 קבוצות מודעות שונות מכילות מודעות שונות לחלוטין. במידה ונשתמש באפשרות בניית הקמפיין דרך מערכת גוגל אדוורדס הרגילה נצטרך לפתוח כל קבוצת מודעות בצורה ידנית ולהוסיף כל מודעה בתורה אחת אחרי השנייה – אין ספק שזה תהליך מייגע ומעייף. על ידי שימוש בתוכנת העריכה של גוגל אדיטור נוכל להוסיף את כל קבוצות המודעות בבת אחת בתוך מספר שניות ולקבוע לכל קבוצת מודעות מחיר מקסימלי לקליק, לאחר מכן נציב את מילות המפתח במשמעויות שנבחרו עבור כל קבוצת מודעות, ולבסוף, הדובדבן שבקצפת שחוסך לנו שעות של עבודה – "נשפוך" את כל המודעות שיצרנו לתוך 30 קבוצות המודעות שחולקות את אותן המודעות. לאחר מכן נשנה את הכותרת בלבד לכל מודעה בהתאמה מדוייקת לקבוצת מודעות על מנת ליצור ייחוס של המודעה לקבוצת מודעות ורלוונטיות נוספת ולבסוף נעדכן ידנית את 10 קבוצות המודעות השונות שנשארו לנו. עבודה של יום שלם קיצרנו לשעה עבודה בממוצע בלבד !

- גוגל לא רואה מה אנחנו עושים מאחורי הקלעים – לעיתים יוצא שאנחנו עושים פעולה כלשהי בקמפיין שלנו שלאחר מספר דקות אנחנו מתחרטים עליה. לדוגמא, יש מילת מפתח שאנחנו מעוניינים להעלות לה את הביד עבור העלות המקסימלית לקליק ולאחר זמן מה מתחרטים על הפעולה ומחזירים את הגלגל חזרה. מערכת הפרסום בגוגל אדוורדס רואה הכל, רושמת וזוכרת את כל הפעולות שאנחנו עושים. במקרים מסויימים, במידה ואנחנו עושים טעות קריטית זה יכול לפגוע לנו בציון האיכות שלנו וחבל. בשימוש בגוגל אדיטור – עורך גוגל , אין למערכת של גוגל אדוורדס אפשרות לראות את מה שאנחנו עושים מאחורי הקלעים. כל שינוי שנעשה יבוצע במחשב האישי שלנו בלבד ולא ירשם במסד הנתונים שמייצג את ההסטוריה של הפעולות. גוגל אדוורדס רואה את התוצר הסופי בלבד. לכן, במידה ואנחנו מעוניינים לעשות שינוי קריטי כלשהו נבצע אותו על הממשק של עורך גוגל אדיטור ורק לאחר שנהיה סגורים ובטוחים בשינויים שערכנו נעלה את כל השינויים בצורה מרוכזת לגוגל אדוורדס.

- אפשרות ליצור קמפיין מסע פרסום בגוגל בלי עיכובים – כאשר אנחנו מעדכנים דרך המערכת האינטרנטית של גוגל אדוורדס, לכל שלב שנעשה תהיה בדיקת תקינות קלט. בדיקה לגבי עלויות, בדיקה לגבי תקציבים, בדיקה לגבי דף נחיתה, בדיקה לגבי מודעות וכו'. גוגל אדוורדס לא מאפשר לנו להעלות מודעה חדשה בלי לעדכן את כותרת \ שדות המודעה או במקרה מוכר לנו הרבה יותר – דף נחיתה. ניתן דוגמא שאנחנו נתקלים בה בחברת IndiviDual פרסום בגוגל עשרות פעמים במהלך השנה: עלינו ליצור קמפיין חדש בגוגל ודף נחיתה בהתאמה עבור הקמפיין החדש. בניית דף נחיתה יכולה להיערך מספר ימים, לעיתים למעלה משבוע ימים כיוון שיש התעסקות עם מספר גורמים בו זמנית: קופירייטר, מעצבת, לקוח. במידה והקמפיין שלנו מוכן ומשורטט במסמכים במחשב שלנו לא נוכל להעלות קבוצות מודעות בקמפיין כלל כיוון שפתיחת קבוצות מודעות דרך המערכת האינטרנטית של גוגל אדוורדס אפשרית אך ורק במידה ויש לנו את כל הנתונים ובינהם קישור לדף הנחיתה שלנו. כיוון שדף הנחיתה שלנו עוד לא מוכן ואין לנו להיכן לקשר את המודעה לא נוכל להעלות את קבוצות המודעות שלנו והדבר יכול ליצור לנו עיכוב משמעותי בלו"ז. עורך גוגל אדיטור מתגבר על הבעיה הזו בקלות – אנחנו נעלה לעורך את כל מסע הפרסום שלנו הכולל קבוצות מודעות שונות, מילות מפתח בהתאמות שונות ומודעות אך לא נכלול במודעות את הכתובת של דף הנחיתה – זה אפשרי!
לאחר שדף הנחיתה יהיה מוכן נדאג להוסיף את כתובתו בהתאמה לכל קבוצות המודעות שיצרנו. בדרך זו אנחנו לא יוצרים עיכוב בהעלאת הקמפיין החדש לפרסום בגוגל וחוסכים המון זמן.

סטטיסטיקה
עורך גוגל אדיטור יכול לשמש כמרכז סטטיסטיקות ומלבד הצגת מבנה החשבון וההיררכיה שלו לרבות קמפיינים, קבוצות מודעות, מילות מפתח ומודעות ניתן גם להוריד את הסטטיסטיקה המעודכנת עבור אתמול. אנחנו לא משתמשים בסטטיסטיקה של גוגל אדיטור אלא ממליצים להשתמש במערכת האינטרנטית של גוגל אדוורדס המציגה סטטיסטיקות עד 3 שעות אחורה. הממשק נוח יותר לשימוש ולצפייה בדוחות בממשק האינטרנטי של גוגל אדוורדס. במידה ומנוהלים מספר קמפיינים במקביל מומלץ לפתוח מרכז לקוחות שמאחד את כל הלקוחות שלנו תחת ממשק אחד ולצפות בדוחות הסטטיסטיים שלהם בצורה מרוכזת, מפורטת ומעודכנת.

עורך גוגל אדיטור – סיכום
השימוש בגוגל אדיטור הוא למשתמשים מתקדמים המנהלים מסעות פרסום קצת יותר מורכבים המכילים מספר רב של קבוצות מודעות וקמפיינים במקביל. השימוש הוא קל, נוח ויעיל במיוחד וניתן לחסוך שעות עבודה רבות בהקמת ובתחזוקת קמפיינים בגוגל. ניתנת לנו האפשרות לערוך את מסע פרסום בגוגל שלנו או של לקוחות שלנו בזריזות במחשב שלנו מבלי לחכות לזמן טעינה של אתר גוגל אדוורדס ולבסוף להעלות את כל השינויים בצורה מרוכזת וזריזה למערכת. המערכת עודכנה וכרגע ניתן להוריד אותה בתמיכת עברית מלאה.
עורך גוגל אדיטור - Google Editor
השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר

לשיחת היכרות
  • שם
  • טלפון
  • דוא”ל


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן