ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

שותפי חיפוש

מאמר קצר בנושא רשת שותפי החיפוש של גוגל - מהם היתרונות של פרסום ברשת שותפי החיפוש של גוגל, כיצד מגדירים מסע פרסום לשימוש ברשת שותפי החיפוש ודוגמאות לאתרים שותפים במאמר זה.

שותפי חיפוש של גוגל
פרסום בגוגל> גוגל אדוורדס>

שותפי חיפוש של גוגל

שותפי חיפוש של גוגל אלו הם אתרים המאפשרים חיפוש מותאם אישית של גוגל ומציגים את סרגל החיפוש באתרים שלהם. ישנם מיליוני אתרים בעולם ואלפי אתרים אם לא יותר בישראל המציגים סרגל חיפוש בגוגל על ידי האתר. בסרגל החיפוש ניתן לחפש באתר על בסיס מנוע החיפוש של גוגל ולקבל תוצאות זהות או מותאמות אישית לבחירת בעל האתר. גוגל נותנים את האפשרות לפרסם קישורים ממומנים גם אצל תוצאות המתקבלות אצל שותפי החיפוש של גוגל.
לא הרבה מפרסמים יודעים אך ברשת שותפי החיפוש של גוגל, העלות לכל קליק, זולה לעיתים קרובות בלמעלה מ 50% לעומת פרסום במנוע החיפוש הרגיל ולכן לא מפרסמים שם את המודעות או מפרסמים את המודעות בתקציבים גבוהים מידי. לכן, מומלץ לפתוח קמפיין מסע פרסום נפרד לרשת שותפי החיפוש של גוגל ולהגדיר שם עלויות זולות משמעותית לכל קליק.

אתרים המציגים סרגל חיפוש של גוגל לא רק שמאפשרים למשתמשים שלהם לחפש בגוגל דרך האתר אלא בנוסף מקבלים חלק מההכנסות של המודעות הממומנות - ממש כמו אתרים המציגים את מודעות רשת התוכן של גוגל .
הפרסום ברשת שותפי החיפוש מומלץ מאוד לבעלי עסקים המעוניינים בהחזר גבוה על ההשקעה כיוון שהחיפוש שנעשה דרך האתר הוא חיפוש תחום במדוייק כמו שאילתת חיפוש רגילה בגוגל אך מאידך העלות לכל קליק נמוכה משמעותית מפרסום רגיל במנוע החיפוש.

הגדרת מסע פרסום לשימוש ברשת שותפי החיפוש
בוחרים מסע פרסום בעמודת "מסעות פרסום" שבחשבון. שם נכנס אל הגדרות של מסע הפרסום. בתוך הגדרות נבחר לערוך את "רשתות" מתוך "רשתות והתקנים". נסמן את "תנו לי לבחור..." ושם נסמן ב- V את "שותפי החיפוש".

דוגמאות לאתרים שותפי חיפוש של גוגל המוכרים בישראל: בין האתרים ניתן למצוא את Nana10.co.il , Mako.co.il ועוד אלפי אתרים גדולים וקטנים המשתמשים בסרגל החיפוש של גוגל ומהווים שותפי חיפוש.
השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן