ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

Sitelinks של מודעות

מאמר מקצועי בנושא Sitelinks של מודעות - תכונה המוצעת למפרסמים וותיקים מתקדמים על ידי מערכת גוגל אדוורדס. כיצד ניתן להפעיל את התכונה, כמה נחוייב עבור עבור קליקים - כל הפרטים במאמר זה.

פרסום בגוגל - sitelinks של מודעות
פרסום בגוגל> מאמרים>

Sitelinks של מודעות

Sitelinks של מודעות - הקדמה
Sitelinks של מודעות זוהי אפשרות הניתנת למפרסמים מתקדמים במערכת הקישורים הממומנים של גוגל אדוורדס להציג עד ארבע קישורים נוספים לארבע עמודי נחיתה שונים במודעה שלהם מלבד הקישור הראשי. מטרת תכונה זו היא למקד את רלוונטיות החיפוש עבור המשתמשים – ייתכן כי משתמש חיפש מונח כלשהו בגוגל אך את התשובה הטובה ביותר ימצא בתוך עמוד פנימי יותר באתר, העמוד הפנימי הרלוונטי יוצג ב- Sitelinks של המודעה בגוגל אדוורדס.
את הקישורים ב- Sitelinks ניתן לרענן מידי פעם בהתאמה מלאה לתקופה או העונה שאנו נמצאים בה, בהתאם למבצעים השונים שנערכים ועוד. השימוש ב- Sitelinks מונע שינויים שאיננו מעוניינים לעשות במודעה טובה הממירה עבורינו. שינויים לדוגמא כתוצאה ממבצע חדש שהכנסנו לאתר ואנו מעוניינים לפרסם אותו במודעה שלנו. ניתן להישאר עם המודעה הממירה מבלי לבצע בה שינויים מלבד הוספת הלינק הרלוונטי הנוסף לתוכה.

איך ניתן להפעיל את התכונה Sitelinks של מודעות ?
על מנת להפעיל את התכונה Sitelinks של מודעות על המודעה שלנו להיות ממוקמת במקום הראשון בלבד (מצד ימין מעל לתוצאות החיפוש האורגני) לאורך תקופת זמן. ציון האיכות של המודעה חייב להיות גבוה מאוד בכדי לקבל את הפריבילגיה להצגת עץ הקישורים. בנוסף, הקישורים הנוספים שאנחנו מעוניינים להציג במודעה חייבים להיות מאוד רלוונטיים לגולש ולשמש כדפים המרכזיים באתר המאפשרים ניווט קל וזורם באתר. בדרך כלל Sitelinks של מודעות מופיע בשמות של מותגים \ שמות מסחריים או במילות מפתח בהם חברה מיתגה את עצמה כראשונה לאורך זמן רב.
על מנת להפעיל את התכונה Sitelinks של מודעות יש להכנס אל הגדרות מסע הפרסום בתוך הקמפיין עליו אנחנו רוצים ליישם את התכונה. בתוך הרחבות של מודעות קיים סעיף "הצג קישורים נוספים אל האתר שלי" ובו ניתן להוסיף עד עשרה קישורים נוספים למודעה מבינהם ארבעה קישורים יופיעו בסופו של דבר בנוסף לקישור המרכזי.

האם השימוש בתכונה Sitelinks של מודעות משפיעה על ציון האיכות של המודעות?
השימוש בתכונה זו לא משפיע בשום צורה על ציון האיכות של המודעות שלנו. כיוון שהמודעות אליהן תכונה זו משוייכת בעלות ציון איכות גבוה מבעוד מועד, השימוש בתכונה הופך אותן לרלוונטיות אפילו עוד יותר עבור הגולש שבוחר באופציה המתאימה ביותר לחיפוש שערך.

חיוב עבור קליקים במודעות מורחבות על ידי Sitelinks
כיוון שהשימוש בתכונה Sitelinks של מודעות יוצרת עוד ארבעה קישורים מקסימום בנוסף לקישור הראשי העליון של המודעה (כלומר חמישה קישורים), גוגל מחשיבים את כל 5 הקישורים כקישורים נפרדים, כאילו פרסמנו 5 מודעות שונות בדף. כל לחיצה על קישור בתוך המודעה תביא לחיוב נוסף של קליק על פי שקלול של הסכום המקסימלי לקליק , ציון האיכות ותחרות המפרסמים על השאילתה אותה חיפש המשתמש במנוע החיפוש. גוגל שמים דגש על תפיסת חיובים לא חוקיים שמתבצעים על ידי קליקים לא חוקיים . לדוגמא, במידה ומשתמש לוחץ על מספר קישורים במודעה בזמן קצר מאוד או בו זמנית ככל הנראה הקליקים לא יחשבו וגוגל יתייחס אליהם כקליק כפול \ קליקים לא חוקיים.
השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר

לשיחת היכרות
  • שם
  • טלפון
  • דוא”ל


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן