ייעוץ חינם 073-72-77-208 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

כתובות C CLASS

מאמר המכיל מידע רב בנוגע לכתובות C Class של אתרים והשפעתן על תהליך קידום אתרים בגוגל. הסבר קצר על כתובות C-CLASS ולאחריו פירוט על משמעות כתובות אלו בהקשר של קידום אתרים בגוגל.

כתובות C Class
הקדמה – מהי כתובת IP של שרת ומה מייצגת כתובת C CLASS
לכל שרת יש כתובת IP מייצגת הבנוייה בתצורת התבנית הבאה: a.b.c.d .
דוגמא לכתובת IP של שרת: 80.179.155.92 .
כל מספר המרכיב כתובת IP מייצג פרמטר של השרת כאשר כל שרת מקבל כתובת C CLASS נפרדת לזיהוי.
מבחינתנו, האות C בתבנית מעניינת אותנו. כל עוד ה- IP נראה זהה אך C CLASS שלו שונה מדובר על 2 שרתים שונים לחלוטין.
לדוגמא, 80.179.155.92 ו- 80.179.167.100 - מדובר על 2 שרתים שונים לחלוטין למרות הדימיון בין הכתובות.

כתובות C CLASS שונות והשפעתן על קידום אתרים בגוגל
אחד מהאלמנטים הבסיסיים והחשובים ביותר בקידום אתרים בגוגל הוא כתובות IP עליהן מתאחסנים האתרים שלנו. לכל אתר יש כתובת IP שמייצגת אותו בשרת. אתרים המאוחסנים בשרת אחד חולקים אותו C CLASS אך התבנית האחרונה (מסומנת באות D) שונה.
גוגל מזהה כתובות IP של אתרים ושל שרתים. המערכת יודעת לזהות אלו אתרים מתאחסנים על אותו השרת ואף יודע לזהות חבילת אחסון בתוך שרת.

פרמטר שבעזרתו אנחנו נותנים לגוגל את האפשרות להעריך אתר ולקדם אותו במנוע חיפוש הוא הקישורים הנכנסים לאתר. קישורים נכנסים יכולים להתקבל במספר דרכים: הפניות ממאמרים שכתבנו לאתרים אחרים (קישור קרדיט), החלפות של לינקים עם בעלי אתרים אחרים, לינקים טבעיים למאמרים שכתבנו באתר שלנו ועוד. קישורים המתקבלים בין האתרים הנמצאים על אותו השרת חלשים משמעותית מקישורים המתקבלים מאתרים המאוחסנים על שרתים שונים.
ניקח לדוגמא מצב בו מכר שלנו צריך המלצות על מנת להתקבל לעבודה מסויימת. איזה מכתב המלצה יציג אותו טוב יותר, מכתב שרשמה אמא שלו או מכתב שרשם המעסיק הקודם שלו? מכתב המלצה מגוף נייטרלי שאינו תלוי כמו משפחה יתרום הרבה יותר כמובן.
ניתן להקביל את הדוגמא הזו להפניות הניתנות לאתר מסויים – קישור מתוך הרשת הוא טוב ולא מזיק אך קישור מתוך רשת חיצונית שאיננה תלוייה טובה פי כמה וכמה עבור קידום אתר בגוגל.
בעת קבלת מספר קישורים מספק קישורים אחד חשוב מאוד לבדוק את ה- IP עליו מאוחסנים האתרים מהם נקבל קישורים חוזרים. במידה והאתרים מאוחסנים על אותו השרת (על פי כתובת C-CLASS זהה) אפשר לבחור את הקישור הרלוונטי ביותר עבורינו מתוך רשת האתרים המוצעת. בנוסף, על קישור אחד שנקבל במקום שלושה לצורך העניין, נצטרך להחזיר פחות ובהתאם. כך נחסוך קישורים יוצאים מתשתית האתרים שלנו ונשמור אותם להחלפות נוספות שנעשה.
חברות קידום אתרים רוכשות מספר חבילות אחסון במספר חברות אחסון אתרים שונות על מנת לקבל שרתים בעלי כתובות C-CLASS שונות שיועילו להן בתהליך הקידום. ישנן חברות אחסון אתרים המציעות אחסונים משרתים שונים בעלי כתובות שונות לחלוטין שלא מתוך אותה הרשת – כך ניתן לרכוש מספר חבילות אחסון אצל אותו הספק ולא להתעסק עם מספר חברות שונות לאחסון אתרים.
   מידע נוסף בנושא C Class:
   - אחסון אתרים
   - חברות אחסון אתרים -
   השוואה אובייקטיבית
   - קידום אתרים בגוגל
השאר פרטיך לייעוץ ראשוני חינם לפרסום בגוגל - הטבות למפרסמים חדשים בגוגל !
שם
טלפון
דוא”ל

סיפורי הצלחה

LawTip משרד עורכי דין
אירופלקס מערכות שינה מתקדמות
הולנדיה המרכז להנדסת השינה
משרד עורכי דין פלילי צלניקר

לשיחת היכרות
  • שם
  • טלפון
  • דוא”ל


בין לקוחותינו

לקוחות ממליצים

אומרים שהצלחה אינה נמדדת בדקות, שעות או אף ימים, אלא היא נמדדת לאורך שנים. העובדה שאנחנו ממשיכים לפרסם באמצעות Individual כבר יותר משנה (!) ורק מגדילים את גובה ההשקעה מעת לעת, מעידה כאלף עדים על שביעות רצוננו מהשירות האדיב המקצועי והאיכותי שאנו מקבלים ועל התרומה הרבה שיש בקידום למשרדנו.
להמלצות נוספות לחץ כאן